Portrety rysowane ołówkiem na zamówienie

Wykonuję portrety na zamówienie, narysowane ołówkiem na podstawie zdjęcia.

Zakupu można dokonać bezpośrednio, pisząc na email: info@blibli.com.pl i płacąc przelewem.

Szczegóły oferty znajdują się pod portfolio z przykładami.

Proszę kliknąć w miniaturki poniżej, żeby zobaczyć całe portrety. Na potrzeby strony rysunki zostały znacznie pomniejszone.

Nie posiadam praw autorskich do żadnego z poniższych zdjęć - są to zdjęcia aktorów i innych sławnych osób. Żaden z poniższych portretów nie został wykonana na sprzedaż.

Dostępne formaty to A4 (1 lub 2 osoby) i A3 (1, 2 lub 3 osoby).

Można zamowić portret własny albo portret innej osoby lub osób, np. swoich bliskich jako wspaniały prezent z okazji urodzin, imienin, Świąt, ślubu, Walentynek, itp.

Ważne: Muszą Państwo posiadać prawa autorskie do wszystkich zdjęć, z których będę rysować. Przesyłając mi zdjęcia, potwierdzają Państwo, że nie są łamane żadne prawa autorskie.

Portret jest realistyczny, czarno-biały i występuje tylko w postaci papierowej, ewentualnie w postaci skanu. Zapraszam tutaj jeśli chcą Państwo kupić ilustracje cyfrowe, kolorowe lub czarno-białe, w formie kreskówkowej (nie realistycznej).

Posługuję się biegle językiem angielskim, więc możliwy jest też kontakt w tym języku.

Prowadzę legalną działalność gospodarczą. Wystawiam faktury VAT.

Proces zamawiania

1. Proszę o wysłanie zdjęcia lub zdjęć na adres: info@blibli.com.pl

Zdjęcia powinny być wyraźne, ostre, dobrej jakości i w stosunkowo dużej rozdzielczości. W razie wątpliwości proszę pytać, pomogę. :)

Można oczywiście wysłać dużo zdjęć jeśli kupują Państwo kilka portretów, lub jeśli nie są Państwo zdecydowani, które zdjęcia wybrać.

2. Proszę w mailu określić, której oferty dotyczy zamówienie (portret) i podać rozmiar (A4 lub A3). Proszę też zawrzeć wszystkie ewentualne preferencje dotyczące sposobu wykonania portretu.

3. Dostaną Państwo ode mnie email, w którym albo akceptuję zamówienie albo mam dalsze pytania. Drogą mailową podam też przybliżoną datę wykonania zlecenia, dokładną wycenę oraz numer konta.

Wpłaty można dokonać z góry, albo po przesłaniu przeze mnie mailem zdjęcia gotowego portretu (oczywiście jakość rysunku na zdjęciu jest o wiele niższa niż jakość oryginału).

Czas wykonania przeze mnie portretu wyniesie od 1 do 14 dni (zależy to od ilości innych zamówień). Jeśli zamówili Państwo więcej niż jeden portret na raz, czas oczekiwania na wszystkie z nich może ulec wydłużeniu, ale przynajmniej jeden portret będzie ukończony przed upływem 14 dni.

Przysługuje Państwu nieograniczona ilość zmian lub poprawek według życzenia, bez żadnej dodatkowej opłaty. Moim celem jest 100% zadowolenie Klientek i Klientów.

4. Rysunek zostanie wysłany pocztą na Państwa adres.

Rysunek jest zapakowany w sztywną kartonową tubę albo w sztywną kopertę, co chroni go przed uszkodzeniem. Jest też zabezpieczony fiksatywą, co chroni go przed rozmazywaniem.

Wysyłam również za granicę. W trakcie naszej korespondencji mailowej ustalimy koszty wysyłki (wg cennika Poczty Polskiej).

Po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i terminu, możliwy jest odbiór osobisty w Ząbkach i okolicach, lub w Warszawie.Blibli na Allegro Blibli na Facebook Blibli na Twitter Blibli na Tumblr Blibli na Pinterest