Koszulki, przypinki i inne przedmioty

Sprzedaję koszulki, przypinki, kubki, poduszki i wiele innych przedmiotów z moimi własnymi projektami (grafikami i/lub tekstem) o tematyce zabawnej oraz feministycznej i LGBT.

Kilka z nich można kupić na allegro, oto link: Przypinki.

Większość przedmiotów jest do kupienia na stronach, które drukują moje projekty na przedmiotach i wysyłają je do Państwa.

Oto sklepy firmy Blibli na tych stronach:

Poniżej znajduje się galeria z przykładami.

Proszę kliknąć w miniaturki poniżej, żeby zobaczyć całe grafiki. Pod każdym zdjęciem znajduje się link, pod którym można kupić ten konkretny przedmiot.

Proszę pamiętać, że tu w galerii znajduje się tylko kilkadziesiąt przykładów. W powyższych sklepach znajdują się dosłownie tysiące przedmiotów, a każdy z nich jest inny! :)

Mogę przyjąć propozycje nadruków, które zostaną wydrukowane na przedmiotach (przede wszystkim propozycje tekstu, ale grafiki są też możliwe). Proszę jednak nie traktować przesłania mi propozycji jako złożenia zamówienia. Nie mogę dać żadnej gwarancji, że wykonam projekt według Państwa propozycji (w moich sklepach znajdują się tylko wzory, z których przesłaniem osobiście się zgadzam w 100%).

Jeśli nawet wykonam projekt, to może on znacznie odbiegać od Państwa wizji (w tym przypadku nie wprowadzam żadnych zmian ani poprawek), a także będzie on ogólnodostępny do kupienia za pośrednictwem poniższych sklepów - nie będzie wykonany tylko do Państwa i nie będzie do Państwa wysłany bezpośrednio przeze mnie.

Jeśli odpowiadają Państwu te warunki, to można się ze mną skontaktować, pisząc na email: info@blibli.com.pl. Oczywiście proszę też o kontakt w razie jakichkolwiek innych pytań. :)

Posługuję się biegle językiem angielskim, więc możliwy jest też kontakt w tym języku.Blibli na Allegro Blibli na Facebook Blibli na Twitter Blibli na Tumblr Blibli na Pinterest