Ilustracje cyfrowe rysowane na zamówienie

Wykonuję na zamówienie ilustracje w formacie cyfrowym (png lub inny format na życzenie).

Zakupu można dokonać bezpośrednio, pisząc na email: info@blibli.com.pl i płacąc przelewem.

Szczegóły oferty znajdują się pod portfolio z przykładami.

Proszę kliknąć w miniaturki poniżej, żeby zobaczyć ilustracje w całości. Na potrzeby strony rysunki zostały znacznie pomniejszone.

Inspiracja do niektórych z poniższych rysunków pochodzi z kreskówek i seriali, do których nie mam praw autorskich. Tych ilustracji nie wykonałam na sprzedaż. Tylko w pełni autorskie ilustracje, które stworzyłam od zera, zostały wykonane na sprzedaż.

Wykonam ilustracje do książeczek dla dzieci, rysunki do użycia na okładkach książek czy broszurek, na ulotkach, reklamach i stronach www, lub po prostu dla Państwa np. na prezent dla bliskich.

Wielkość rysunku (w pikselach i dpi) zależy od Państwa preferencji. Ilustracje są rastrowe, nie wektorowe.

Rysunek będzie kolorowy, o ile Państwo nie zażyczą sobie inaczej.

Na życzenie, tło ilustracji może być przezroczyste.

Nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o "fantastyczność" ilustracji, więc jeśli np. Państwa dziecko zawsze chciało zobaczyć siebie w roli kreskówkowej syrenki, nic nie stoi na przeszkodzie! :) Rysunki to świetny pomysł na prezent (zwłaszcza dla dzieci), tapetę na pulpit, zabawny banner czy inną grafikę na Państwa stronę czy forum... Prawdopodobnie mają one co najmniej sto innych ciekawych przeznaczeń. :)

Nie wykonuję ilustracji zawierających nagość lub przemoc.

Rysunki oferowane na tej aukcji nie są realistyczne. Zapraszam tutaj jeśli chcą Państwo kupić realistyczne portrety (w formie papierowej, nie cyfrowej) wykonane ołówkiem na podstawie zdjęcia.

Posługuję się biegle językiem angielskim, więc możliwy jest też kontakt w tym języku.

Prowadzę legalną działalność gospodarczą. Wystawiam faktury VAT.

Proces zamawiania

1. Proszę o kontakt mailowy pod adresem: info@blibli.com.pl

Proszę w mailu określić, której aukcji dotyczy zamówienie (ilustracja). Proszę też opisać jak najbardziej szczegółowo, jak ma wyglądać gotowa ilustracja, jak ją sobie Państwo wyobrażają i jakie Państwo mają życzenia (w tym wielkość/rozdzielczość, jeśli mają Państwo preferencje). Zdjęcia, na których przykładzie ma być wykonana ilustracja (lub którymi ma być zainspirowana), jak również przykłady rysunków lub kreskówek, które się Państwu podobają, są także mile widziane, ale oczywiście nie są wymagane.

2. Dostaną Państwo ode mnie email, w którym albo akceptuję zamówienie albo mam dalsze pytania. Drogą mailową podam też przybliżoną datę wykonania zlecenia, dokładną wycenę oraz numer konta.

Czas wykonania przeze mnie ilustracji wyniesie od 1 do 21 dni (zależy to od stopnia skomplikowania rysunku i od ilości innych zamówień). Jeśli zamówili Państwo więcej niż jedną ilustrację na raz, czas oczekiwania na wszystkie z nich może ulec wydłużeniu, ale przynajmniej jedna ilustracja będzie ukończona i przesłana do Państwa przed upływem 21 dni.

Plik(i) otrzymają Państwo mailem.

Przysługuje Państwu nieograniczona ilość zmian lub poprawek według życzenia, bez żadnej dodatkowej opłaty. Moim celem jest 100% zadowolenie Klientek i Klientów.Blibli na Allegro Blibli na Facebook Blibli na Twitter Blibli na Tumblr Blibli na Pinterest