Grafiki komputerowe

Wykonuję wysokiej jakości grafiki komputerowe na zamówienie.

Zakupu można dokonać przez Allegro (oto link to aktualnej oferty: Blibli na Allegro) lub bezpośrednio, pisząc na email: info@blibli.com.pl i płacąc przelewem.

Szczegóły oferty znajdują się pod portfolio z przykładami.

Proszę kliknąć w miniaturki poniżej, żeby zobaczyć całe grafiki. Na potrzeby strony grafiki zostały pomniejszone. W rzeczywistości mogę wykonać grafiki ze zdjęć w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Nie posiadam praw autorskich do żadnego z poniższych zdjęć - są to zdjęcia aktorów, stock oraz zdjęcia pochodzące z seriali i filmów, lub materiały pochodzące od Klientów. Za wyjątkiem ostatniego bannera, żadna z poniższych grafik nie została wykonana na sprzedaż.

Grafika będzie wysłana w formie pliku png (możliwy jest również format jpg i inne formaty na życzenie).

Wielkość grafiki zależy od Państwa preferencji (np. rozmiar tapety na pulpit czy bannera na forum) lub od wielkości zdjęć jakie Państwo prześlą (będzie dopasowana do najmniejszego przesłanego zdjęcia).

Mogę połączyć kilka zdjęć ze sobą, wymazać części zdjęcia, których Państwo nie chcą, usunąć tło, dodać tekst i inne ozdoby, wyretuszować kolory i (do pewnego stopnia) jakość zdjęć... Jeśli mają Państwo wszelkiego rodzaju inne życzenia, na pewno mogę się do nich dostosować. :)

Zapraszam tutaj jeśli chcą Państwo kupić fotomontaż (tzn. dwa lub więcej zdjęć połączonych w taki sposób, że wyglądają realistycznie tak jakby zawsze stanowiły jedno zdjęcie - nie widać, że było to kilka osobnych zdjęć które zostały połączone ze sobą), oczywiście nadal z możliwością dodania ozdób, tekstu, czy retuszu kolorów i jakości zdjęć.

Grafiki to świetny pomysł na prezent (np. ze zdjęciami bliskich z okazji urodzin, imienin, ślubu, Walentynek itp.), montaż zdjęć z wakacji z pozdrowieniami (mailową pocztówkę z wakacji), tapetę na pulpit, banner czy inną grafikę na Państwa stronę czy forum... Prawdopodobnie mają one co najmniej sto innych ciekawych przeznaczeń! :)

Ważne: Muszą Państwo posiadać prawa autorskie do wszystkich zdjęć, które będę edytować. Ewentualnie zdjęcia mogą pochodzić ze stron z darmowymi zdjęciami przeznaczonymi do dowolnego użytku, w tym komercyjnego. (Jeśli nie mają Państwo pewności, czy dana strona oferuje naprawdę darmowe zdjęcia, czy też komercyjne wykorzystanie zdjęć jest jednak zabronione, proszę mnie spytać, postaram się pomóc.) Przesyłając mi zdjęcia, potwierdzają Państwo, że nie są łamane żadne prawa autorskie.

Nie wykonuję grafik zawierających nagość lub przemoc, albo naruszających czyjeś dobre imię.

Posługuję się biegle językiem angielskim, więc możliwy jest też kontakt w tym języku.

Prowadzę legalną działalność gospodarczą. Wystawiam faktury VAT.

Proces zamawiania

1. Proszę o wysłanie zdjęć na adres: info@blibli.com.pl

Najlepiej jeśli zdjęcia będą wyraźne, ostre, dobrej jakości i w stosunkowo dużej rozdzielczości. W razie wątpliwości proszę pytać, pomogę. :)

Można oczywiście wysłać dużo zdjęć jeśli kupują Państwo kilka grafik, lub jeśli nie są Państwo zdecydowani, które zdjęcia wybrać.

2. Proszę w mailu określić, której oferty dotyczy zamówienie (grafika komputerowa). Proszę też opisać jak najbardziej szczegółowo, jak ma wyglądać gotowa grafika, jak ją sobie Państwo wyobrażają i jakie Państwo mają życzenia. Przykłady grafik, które się Państwu podobają, są też mile widziane.

3. Dostaną Państwo ode mnie email, w którym albo akceptuję zamówienie albo mam dalsze pytania. Drogą mailową podam też przybliżoną datę wykonania zlecenia, dokładną wycenę oraz numer konta.

Wpłaty można dokonać z góry, albo po przesłaniu przeze mnie gotowej grafiki ze znakiem wodnym - wybór zależy od Państwa. Oczywiście w tym drugim przypadku od razu po otrzymaniu pieniędzy (albo po otrzymaniu potwierdzenia wykonania wpłaty) przesyłam grafikę bez znaku wodnego.

Czas wykonania przeze mnie grafiki wyniesie od kilku godzin do 3 dni (zależy to od ilości innych zamówień). Jeśli zamówili Państwo wiele grafik na raz (7 lub więcej), czas oczekiwania na wszystkie z nich może w niektórych przypadkach wydłużyć się do 7 dni, ale przynajmniej część z nich będzie do Państwa wysłana w ciągu 3 dni. Plik(i) otrzymają Państwo mailem.

Przysługuje Państwu nieograniczona ilość zmian lub poprawek według życzenia, bez żadnej dodatkowej opłaty. Moim celem jest 100% zadowolenie Klientek i Klientów.Blibli na Allegro Blibli na Facebook Blibli na Twitter Blibli na Tumblr Blibli na Pinterest