Fotomontaże

Wykonuję wysokiej jakości realistyczne fotomontaże na zamówienie.

Zakupu można dokonać przez Allegro (oto link to aktualnej oferty: Blibli na Allegro) lub bezpośrednio, pisząc na email: info@blibli.com.pl i płacąc przelewem.

Szczegóły oferty znajdują się pod portfolio z przykładami.

Proszę kliknąć w miniaturki poniżej, żeby zobaczyć całe fotomontaże. Na potrzeby strony zarówno fotomontaże jak i oryginalne zdjęcia zostały pomniejszone. W rzeczywistości mogę wykonać fotomontaż ze zdjęć w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Za wyjątkiem dwóch pierwszych zdjęć, nie posiadam praw autorskich do żadnego z poniższych zdjęć - są to zdjęcia aktorów, stock oraz zdjęcia pochodzące z seriali i filmów. Poniższe fotomontaże nie zostały wykonane na sprzedaż.

Fotomontaż będzie wysłany w formie pliku png (możliwy jest również format jpg i inne formaty na życzenie).

Wielkość grafiki zależy od wielkości zdjęć jakie Państwo prześlą (będzie dopasowana do najmniejszego przesłanego zdjęcia) lub od Państwa wyboru.

W fotomontażu mogę wprowadzić wszelkiego rodzaju zmiany, jakie sobie Państwo życzą. Łączę kilka zdjęć ze sobą, mogę np. zmienić tło, zmienić twarz, czy też wymazać części zdjęcia i zastąpić je innym zdjęciem. Mogę też dodać tekst czy inne ozdoby, a także wyretuszować kolory i (do pewnego stopnia) jakość zdjęć.

Zapraszam tutaj jeśli chcą Państwo grafikę z jednym lub kilkoma zdjęciami bez fotomontażu (tzn. kilka zdjęć jest nadal połączonych na różne sposoby w jednej grafice, ale widać, że jest to kilka zdjęć - celem grafiki nie jest iluzja, że zawsze tworzyły one jedno zdjęcie). Oczywiście nadal istnieje możliwość dodania ozdób, tekstu, czy retuszu kolorów i jakości zdjęć. Ceny grafik bez fotomontażu są niższe.

Fotomontaże to świetny pomysł na prezent (np. grafika ze zdjęciem bliskich z okazji urodzin, imienin, ślubu, Walentynek itp.), żart (np. zdjęcie, które wygląda, jakby Państwo byli w innym miejscu niż na prawdziwym zdjęciu), banner czy inną grafikę na Państwa stronę czy forum, tapetę na pulpit... Prawdopodobnie fotomontaże mają co najmniej sto innych ciekawych przeznaczeń! :)

Ważne: Muszą Państwo posiadać prawa autorskie do wszystkich zdjęć, które będę edytować. Ewentualnie zdjęcia mogą pochodzić ze stron z darmowymi zdjęciami przeznaczonymi do dowolnego użytku, w tym komercyjnego. (Jeśli nie mają Państwo pewności, czy dana strona oferuje naprawdę darmowe zdjęcia, czy też komercyjne wykorzystanie zdjęć jest jednak zabronione, proszę mnie spytać, postaram się pomóc.) Przesyłając mi zdjęcia do fotomontażu, potwierdzają Państwo, że nie są łamane żadne prawa autorskie.

Nie wykonuję fotomontaży zawierających nagość lub przemoc, albo naruszających czyjeś dobre imię.

Posługuję się biegle językiem angielskim, więc możliwy jest też kontakt w tym języku.

Prowadzę legalną działalność gospodarczą. Wystawiam faktury VAT.

Proces zamawiania

1. Proszę o wysłanie zdjęć na adres: info@blibli.com.pl

Najlepiej jeśli zdjęcia będą wyraźne, ostre, dobrej jakości i w stosunkowo dużej rozdzielczości. W razie wątpliwości proszę pytać, pomogę. :)

Można oczywiście wysłać dużo zdjęć jeśli kupują Państwo kilka fotomontaży, lub jeśli nie są Państwo zdecydowani, które zdjęcia wybrać.

2. Proszę w mailu określić, której oferty dotyczy zamówienie (fotomontaż). Proszę też opisać jak najbardziej szczegółowo, jak ma wyglądać gotowy fotomontaż, jak go sobie Państwo wyobrażają i jakie Państwo mają życzenia. Przykłady grafik, które się Państwu podobają, są też mile widziane.

3. Dostaną Państwo ode mnie email, w którym albo akceptuję zamówienie albo mam dalsze pytania. Drogą mailową podam też przybliżoną datę wykonania zlecenia, dokładną wycenę oraz numer konta.

Wpłaty można dokonać z góry, albo po przesłaniu przeze mnie gotowego fotomontażu ze znakiem wodnym - wybór zależy od Państwa. Oczywiście w tym drugim przypadku od razu po otrzymaniu pieniędzy (albo po otrzymaniu potwierdzenia wykonania wpłaty) przesyłam fotomontaż bez znaku wodnego.

Czas wykonania przeze mnie fotomontażu wyniesie od kilku godzin do 7 dni (zależy to od ilości innych zamówień). Plik(i) otrzymają Państwo mailem.

Przysługuje Państwu nieograniczona ilość zmian lub poprawek według życzenia, bez żadnej dodatkowej opłaty. Moim celem jest 100% zadowolenie Klientek i Klientów.Blibli na Allegro Blibli na Facebook Blibli na Twitter Blibli na Tumblr Blibli na Pinterest